Приказ на инциденти од Feb 27, 2013 до Dec 27, 2018 Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
396-400 of 481 Статистика

Близу Кондово каменуван возот од Скопје за Кичево 0 Неверифицирани

17:20 Oct 11, 2013

Тројца се сомничат дека синоќа по 17 часот го каменувале возот на релација Скопје - Кичево. За среќа во инцидентот нема повредени - настрадал... Повеќе информации » « помалку

с. Кондово, Скопје

Тројца скопјани се тепале во автобус на ЈСП 0 Неверифицирани

13:20 Oct 10, 2013

Тројца млади скопјани се тепале вчера во автобус на ЈСП. Според информациите од Министерството за внатрешни работи, вчера, околу 13,20 часот... Повеќе информации » « помалку

с. Волково, Скопје

И.О. Башкими од Кичево избркан од извидничкото училиште на Македонија 0 Верифицирано

10:02 Oct 10, 2013

Извидничкиот одред „Башкими“ од Кичево продолжува да го изразува своето незадоволство до раководството на Сојузот на извидниците... Повеќе информации » « помалку

Катланово

Масовна тепачка на средношколци во Аеродром 0 Неверифицирани

22:07 Oct 09, 2013

Полициски екипи неколку часа ја блокираа улицатата ,,Трета македонска брига” во Аеродором при интервенција во инцидент помеѓу ученици... Повеќе информации » « помалку

н. Аеродром, Скопје

Ученици се степале во гостиварската гимназија 0 Неверифицирани

13:26 Oct 09, 2013

Како што информираат од полицијата, дошло до тепачка помеѓу учениците З.С.(18), Г.Б.(18) и А.Ш.(18) од една страна и од друга страна А.И.(18),... Повеќе информации » « помалку

Гостивар

396-400 of 481 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Верификација

Откажи Повеќе опции

Вие сте

Вид на инцидент? (можни се повеќе одговори)

Локација

Пријавивте ли во полиција?

Дали сте задоволни од односот на полицијата?

Како реагираше полицијата? (можни се повеќе одговори)

Дали во истата средина имало слични инциденти/кривични дела?

Дали на местото на инцидентот останале цртежи, знаци, симболи или графити?

Доколку одговорот е потврден, опишете ги цртежите, знаците, симболите или графитите.

Незадолжителни податоци – Опис на сторителот

Приближна возраст

Висина

Тежина

Боја на коса

Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Верифицирано
481 0.23 45.53%