Приказ на инциденти од Feb 27, 2013 до Dec 28, 2018 Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
11-15 of 114 Статистика

Оштетена општинската канцеларија на СДСМ во Прилеп 0 Верифицирано

16:42 Sep 19, 2018

На 19.09.2018 година околу 09.40 часот во населба .„Точила“ во Прилеп, пријавено е оштетување на општинска канцеларија на политичка... Повеќе информации » « помалку

Прилеп, Македонија

Оштетена уште една канцеларија на СДСМ во Прилеп 0 Верифицирано

08:30 Sep 19, 2018

На 19.09.2018 година околу 08.30 часот на улица „Орде Чопела“ во Прилеп, пријавено е оштетување на општинска канцеларија на политичка... Повеќе информации » « помалку

Прилеп, Македонија

Искршен штабот на СДСМ во Кичево 0 Верифицирано

12:30 Jul 18, 2018

На 18.07.2018 година околу 19,30 часот било пријавено дека во Кичево, Г.П.(43) од Кичево ги искршил стаклата од штабот на политичката партија... Повеќе информации » « помалку

Kicevo, Macedonia

објектот во Нападнат објект во сопственост на ВМРО-ДПМНЕ 0 Верифицирано

23:00 Jun 23, 2018

На 23.06.2018 година во 23 часот во Единицата за информации и команда Скопје, одговорно лице од политичката партија ВМРО-ДПМНЕ телефонски пријавило... Повеќе информации » « помалку

Plostad

Опожарено возилото на пратеникот Хари Локвенец 0 Верифицирано

23:00 Jun 18, 2018

Возилото „Мини Купер“ на пратеникот на СДСМ Хари Локвенец синоќа околу 23.00 часот било опожарено од непознати сторители. Локвенец... Повеќе информации » « помалку

Skopje

11-15 of 114 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Верификација

Откажи Повеќе опции

Вие сте

Вид на инцидент? (можни се повеќе одговори)

Локација

Пријавивте ли во полиција?

Дали сте задоволни од односот на полицијата?

Како реагираше полицијата? (можни се повеќе одговори)

Дали во истата средина имало слични инциденти/кривични дела?

Дали на местото на инцидентот останале цртежи, знаци, симболи или графити?

Доколку одговорот е потврден, опишете ги цртежите, знаците, симболите или графитите.

Незадолжителни податоци – Опис на сторителот

Приближна возраст

Висина

Тежина

Боја на коса

Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Верифицирано
508 0.23 54.72%