Приказ на инциденти од Feb 27, 2013 до Oct 19, 2017 Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
26-30 of 371 Статистика

Скршена двојазичната табла на ПИОМ во Охрид 0 Верифицирано

13:43 Mar 28, 2017

Утринава, вработените во подрачната единица на Фондот за пензиско и инвалидско осигурување (ПИОМ) во Охрид забележале дека двојазичната табла... Повеќе информации » « помалку

Охрид

Каменуван штаб на СДСМ во Аеродром 0 Верифицирано

20:00 Mar 22, 2017

Во текот на ноќта додека членството на СДСМ имало состанок бил каменуван нивниот штаб во Аердором. Освен материјална штета, нема повредени.... Повеќе информации » « помалку

н. Аеродром, Скопје

Нападнати малолетници во скопски Аеродром 0 Неверифицирани

14:00 Mar 22, 2017

Во 16.30 часот во ПС Аеродром, И.Б. (45) од с.Долно Лисиче, скопско, пријавил дека истиот ден околу 14.00 часот во автобус на ЈСП-Скопје со... Повеќе информации » « помалку

н. Аеродром, Скопје

Ученик нападнат во патничко комбе 0 Неверифицирани

13:30 Mar 22, 2017

На 22.03.2017 година во 14.00 часот телефонски во ПС Аеродром, А.И. (51) од Куманово пријавил дека истиот ден околу 13.30 часот во Скопје на... Повеќе информации » « помалку

н. Аеродром, Скопје

Каменуван штаб на ВМРО-ДПМНЕ во Чаир 0 Верифицирано

22:45 Mar 18, 2017

Во 22,43 часот во ЕИК-Скопје, В.Ѓ. пријавил дека додека седеле внатре во штаб на ПП„ВМРО-ДПМНЕ“ на ул.„Цветан Димов“,... Повеќе информации » « помалку

н. Чаир, Скопје

26-30 of 371 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Верификација

Откажи Повеќе опции

Вие сте

Вид на инцидент? (можни се повеќе одговори)

Локација

Пријавивте ли во полиција?

Дали сте задоволни од односот на полицијата?

Како реагираше полицијата? (можни се повеќе одговори)

Дали во истата средина имало слични инциденти/кривични дела?

Дали на местото на инцидентот останале цртежи, знаци, симболи или графити?

Доколку одговорот е потврден, опишете ги цртежите, знаците, симболите или графитите.

Незадолжителни податоци – Опис на сторителот

Приближна возраст

Висина

Тежина

Боја на коса

Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Верифицирано
371 0.22 57.68%