Приказ на инциденти од Feb 27, 2013 до Dec 27, 2018 Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
21-25 of 55 Статистика

Тројца скопјани претепани на автобуска станица 0 Неверифицирани

21:21 Apr 13, 2018

Во Полициска станица Гази Баба во периодот од 21 до 21.15 часот тројца момчиња пријавиле дека биле физички нападнати од страна на неколку непознати... Повеќе информации » « помалку

Bulevar Aleksandar Makedonski

Оштетување на надгробни споменици 0 Неверифицирани

09:30 Apr 09, 2018

На 09.04.2018 година во 09,30 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје пријавено е дека во с.Брњарци, скопско од страна на непознат сторител... Повеќе информации » « помалку

Selo Brnjarci

Прободен малолетник во Ѓорче Петров 0 Неверифицирани

22:30 Apr 07, 2018

На 08.04.2018 година во 01,00 часот во Полициската станица Ѓорче Петров пријавено е дека на 07.04.2018 година околу 22,30 часот додека се движело... Повеќе информации » « помалку

Angel Vinicki

ФОРУМ ТЕАТАР – Вистинска приказна 0 Неверифицирани

10:52 Apr 05, 2018

На ден 05.04.2018 објавен е Facebook статус дека на Партизанска кај постојката која се наоѓа во близина на бурекчилницата „La delicious“,... Повеќе информации » « помалку

Aminta the third 44, Skopje 1000

21-25 of 55 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Верификација

Откажи Повеќе опции

Вие сте

Вид на инцидент? (можни се повеќе одговори)

Локација

Пријавивте ли во полиција?

Дали сте задоволни од односот на полицијата?

Како реагираше полицијата? (можни се повеќе одговори)

Дали во истата средина имало слични инциденти/кривични дела?

Дали на местото на инцидентот останале цртежи, знаци, симболи или графити?

Доколку одговорот е потврден, опишете ги цртежите, знаците, симболите или графитите.

Незадолжителни податоци – Опис на сторителот

Приближна возраст

Висина

Тежина

Боја на коса

Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Верифицирано
481 0.23 45.53%